Има топлота в мен
И тя с име на един специален мъж.
Една сълза ме гали от сатен
И чувствам взрив за първи път…..
От месеци, не, а от години
Озаряваш мойта тъмнина
Обличаш ми крила
И за това, че те има
Съм жива и искам да летя….
Като малка, но сияйна песъчинка
Огряваш отново живота в мен
Усмивката ти мила е страхотен повод
Да се усмихвам скришно в тъжен ден….
Една приказна любов изгаря тихо по между ни
Безброй въздишка сливат с в една
И като безкрайна приказка, без думи
Разказваме си с очи Света!!!
ЯК