uFeel.me
Най-милите очи
Автор: alivmari,  23 юни 2026 г. в 19:27 ч.
прочити: 0
Има топлота в мен
И тя с име на един специален мъж.
Една сълза ме гали от сатен
И чувствам взрив за първи път…..

От месеци, не, а от години
Озаряваш мойта тъмнина
Обличаш ми крила
И за това, че те има
Съм жива и искам да летя….

Като малка, но сияйна песъчинка
Огряваш отново живота в мен
Усмивката ти мила е страхотен повод
Да се усмихвам скришно в тъжен ден….


Една приказна любов изгаря тихо по между ни
Безброй въздишка сливат с в една
И като безкрайна приказка, без думи
Разказваме си с очи Света!!!


ЯК

    За нас Условия за ползване Бисквитки
    © 2004 - 2026 uFeel.me